Zegarek Męski Orient Classic Bambino V6 RA-AC0021L10B + BOX
Orient Classic Bambino V6 RA-AC0021L10B – Klasyka i Precyzja w Jednym
Precyzyjny mechanizm automatyczny
Wyjątkowy, czytelny wygląd
Wysoka jakość materiałów
Odporność na wodę
Kluczowe dane techniczne
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: 13 mm
- Szerokość paska: 21 mm