CASIO MDV-10D-2A1 – Zegarek dla Aktywnych i Pełnych Stylu
Specyfikacja techniczna
- Mechanizm: kwarcowy, gwarantujący precyzyjne działanie
- Materiał koperty i bransolety: stal szlachetna – trwała i odporna na uszkodzenia
- Rodzaj szkła: mineralne, odporne na zarysowania
- Dekiel: zakręcany, zwiększający wodoodporność
Funkcje
- Datownik: wskazuje aktualny dzień miesiąca
Wymiary
- Szerokość koperty: 38 mm – idealna dla osób ceniących komfort i niezbyt masywne zegarki
- Grubość koperty: 10 mm
- Szerokość bransolety: 22 mm